Кодекс поведінки водіїв маршрутного таксі було розроблено та прийнято в Україні

Кодекс поведінки водіїв маршрутного таксі було розроблено та прийнято в Україні

Кодекс поведінки водіїв маршрутного таксі було розроблено та прийнято в Україні

01.07.2013 688

Відповідний документ “Етнічний кодекс маршрутного таксі” було затверджено депутатами міської ради українського міста Луцька. Саме місто розташоване на заході України. Новий документ спрямований на підвищення рівня комфорту та безпеки пасажироперевезень, а також підвищення культури самих водіїв маршрутного таксі.

Згідно з цим документом усім водіям заборонено вимовляти нецензурне мовлення та виробляти будь-які жести, куріння та прийом їжі, а також заборонені розмови по телефону під час руху маршрутного таксі. Водії не повинні будуть приходити на роботу в неохайному одязі, а також їм буде заборонено транслювати в салоні маршрутки музику чи рекламу, крім того, що дозволено місцевими чи державними органами. Під час поїздки водіям заборонено нав'язувати будь-яку розмову пасажирам, що не стосується самої поїздки, а також розміщувати в салоні автомобіля будь-які плакати, картини, фотографії, які не відповідають моральним нормам суспільства.

Заступнику мера міста Тарасу Яковлєву наказано стежити за виконанням цього рішення. Контролюватиме виконання цього рішення також буде постійна комісія з питань екології, транспорту, енергозбереження та ЖКГ. 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018324 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018298 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018304 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018258 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018269 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017300 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017329 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017335 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017439 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016491 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх