Книги Януковича хочуть перевірити «Свободівці»

Книги Януковича хочуть перевірити «Свободівці»

Книги Януковича хочуть перевірити «Свободівці»

16.05.2013 705

Як заявили у прес-службі ВО «Свобода», народні обранці України «Свободівці» Леонтій Мартинюк та Ірина Фаріон надіслали повідомлення до Генерального прокурора України Віктора Пшонки, про перевірку у видавництві ТОВ «Новий світ», за фактом отриманої інформації, ніби це підприємство отримало права на видання книг, написаних нинішнім Президентом, Віктором Януковичем у 2005-2010 .

Також депутати наполягають, щоб Генеральна прокуратура провела перевірку про наявність документів, що дають право видавництву ТОВ «Новий світ» видавати книги, а також документально засвідчити, у який час були видані ці книги та яким тиражем.

В інформаційному центрі опозиційної політичної сили заявили, що підозри законодавців від партії «Свобода» виникли після спроби знайти книги у продажу чи бібліотеках.

«Виникають сумніви, чи друкувало зазначене підприємство взагалі книги Президента у 2005-2010 роках. Можливо, організація лише виплачувала винагороду автору. У такому разі виникає підозра у скоєнні корупційного діяння з боку ТОВ «Новий Світ»,- затверджують свободівці. На веб-сайті Президента України з'явилося повідомлення, що всі права на видавництво книг, написані у 2005-2010 роках Віктором Януковичем «Як Україні жити далі», «Подолати шлях», «Рік в опозиції» і т.д. належать ТОВ «Новий світ», а також ті твори, які будуть створені в майбутньому.

В опублікованій на сайті Президента декларації, про доходи за 2012 рік, так само було додано, що Віктор Янукович, згідно з укладеним у 2011 році договором з видавництвом, отримав авторський гонорар у розмірі 15 551 млн. грн. Від отриманої винагороди, до скарбниці держави, відповідно до податку з доходу фізичної особи, було сплачено 2млн. 643 тис. 

Інші новини розділу

наверх