Горів український рейсовий автобус у Чехії

Горів український рейсовий автобус у Чехії

Горів український рейсовий автобус у Чехії

20.07.2013 729

Сьогодні стали відомі новини про подію українського рейсового автобуса у Чехії у четвер. Виїхавши із Праги та прямуючи до Чернівців, автобус проїхав кілька годин до того, як пасажири стали помічати щось недобре.

Дивлячись у вікно, люди стали побачити, що водії автотранспорту, що їхав назустріч, блимали фарами, сигналили, намагаючись попередити про щось, проте водії автобуса таких знаків не помітили. За кілька кілометрів автобус таки зупинився, і його салон різко виявився заповненим їдким чорним димом.

Пасажири миттєво покинули автобус. З'ясувалося, що горіла задня частина автобуса, найімовірніше, обшивка моторного відсіку. Пожежу загасили за допомогою вогнегасника та пляшок мінералки. На допомогу українським водіям прийшов місцевий водій фури. Ніхто не постраждав, і, судячи з того, що автобус продовжив свій рух, жодні деталі в двигунах не були зачеплені вогнем. 

На цьому пригоди не закінчились. Через якийсь час автобус наздогнала машина чеської поліції. Місцеві органи правопорядку довго перевіряли документи та технічний стан автобуса, але все ж таки дозволили продовжити рейс. Причини займання поки що невідомі. Автобус прибув до Чернівців із чотиригодинним запізненням. 

Інші новини розділу

наверх