Експерти кажуть, що англійці недоїдають

Експерти кажуть, що англійці недоїдають

Експерти кажуть, що англійці недоїдають

05.06.2013 626

Англійський журнал «Which», який здобув світову популярність завдяки захисту прав споживачів, опублікував дані про нові тенденції на споживчому ринку Великобританії.

Несподівано високою виявилася питома вага англійських сімей (20%), що розплатилися у квітні цього року в магазинах кредитними картками при купівлі товарів першої необхідності.

Експерти пов'язують такий розвиток подій з наслідками економічної кризи, внаслідок якої доходи близько 5 млн. англійських сімей (подружжя віком від 30 до 50 років) істотно скоротилися. При цьому половина анкетованих споживачів зазначила, що їхній річний сімейний бюджет не перевищує 21 тис. фунтів стерлінгів. Це значно нижче за середній показник доходів домогосподарств у Великій Британії.

У Великій Британії матеріали, опубліковані «Which» доповнили дані інших благодійних організацій, поширених у середині травня цього року. Так, «Trussell Trust» налічує 350 тис. англійців, які щомісяця звертаються за безкоштовними обідами (проти 130 тис. роком раніше). Інша організація - «Oxfam i Church Action on Poverty» вважає, що сьогодні півмільйона жителів Великобританії не в змозі забезпечити себе продуктами харчування.

Інші новини розділу

наверх