Бена Аффлека несподівано помітили в компанії його колишньої дружини, причому вони продемонстрували спільний стиль у своєму одязі.
Йдеться про американську акторку Дженніфер Гарнер, з якою Бен був одружений з 2005 по 2018 рік. Пару сфотографували в п’ятницю, 22 травня, під час спільної прогулянки в Лос-Анджелесі. Вони відвідали ресторан і взяли їжу з собою.
Особливу увагу привернули їхні комплекти одягу — обидва були у схожих сімейних образах: світлі джинси, блакитні сорочки і кросівки, а також сонцезахисні окуляри. Світлини з прогулянки опублікувало видання People.
Нагадаємо, що Бен і Дженніфер почали зустрічатися у 2004 році, а у 2005-му таємно одружилися. У цьому шлюбі у них народилося троє дітей — дві дочки Вайолет і Сера, а також син Сем. Пара розлучилася в 2018 році.
Попри це, їм вдалося зберегти теплі стосунки і спільно виховувати дітей. Дженніфер Гарнер також підтримувала Бена під час його розлучення з Дженніфер Лопес. Через їхню близькість на публіці ходять чутки про можливе возз’єднання, хоча сама Гарнер зараз перебуває в стосунках із бізнесменом Джоном Міллером.











