Асорти тропічних фруктів для краси та здоров'я

Асорти тропічних фруктів для краси та здоров'я

Асорти тропічних фруктів для краси та здоров'я

11.05.2013 745

Краса та здоров'я це база жіночої привабливості. Для того щоб бути здоровою, необхідний правильний раціон харчування, який складають дієтологи, але це можна зробити і самостійно. Найкорисніший і найсмачніший раціон – фруктові. У ньому міститься маса вітамінів та інших необхідних елементів. Зараз, через відсутність сезонних фруктів, можна скористатися привізними тропічними плодами.

Манго - солодкий тропічний плід, який потрібно їсти у свіжому вигляді або як фруктовий салат зранку.

Мараку корисно вживати у стиглому вигляді. М'якуш цього фрукту, використовуйте для приготування напоїв. Цей плід позитивно впливає на шкіру та насичує її вітамінами.

Папайя – фрукт, який нагадує нашу диню і схожий на гарбуз або абрикос. Чорне насіння, яке знаходиться всередині, їстівне і добре впливає на систему травлення. Папайя відмінно підходить до м'ясних страв, у яких багато заліза.

Ананас – містить вітаміни: С, А, В, В12. Важливо знати, що м'якоттю ананаса не можна зловживати, адже вона у свіжому вигляді може обпекти ротову порожнину.

Фейхоа – маленький зелений фрукт, багатий на пектини. Його використовують для приготування желе, а також їдять у запеченому вигляді. Фейхоа бажано вживати 1-2 рази на тиждень до обіду.

Інші новини розділу

наверх