Алмазна компанія 'Алроса' продає свої газові активи

Алмазна компанія

Алмазна компанія "Алроса" продає свої газові активи

17.05.2013 649

За інформацією видання "Комерсант", корпорація "Роснефть" придбає газові активи компанії "Алроса". Переговори щодо купівлі газових активів у алмазної корпорації відбулися ще у 2012 році.

Точна сума угоди поки не називається, але, за деякою інформацією, вона становитиме не менше 1,6 мільярда доларів. За словами Федора Андрєєва, який є президентом компанії "Алроса", переговори, що відбулися минулого року, пройшли успішно, а зараз сторони узгоджують деякі питання та підписують відповідні документи.

Про продаж газових активів "Алроси" стало відомо ще 2010 року. Тоді представники алмазної компанії вирішили продати непрофільні активи, збираючись розмістити акції на біржі. Претендентами на їх придбання на той час називали такі компанії, як приватну "Новатек", державну "Зарубіжнафту", а також компанію, що належить сім'ї Рокфеллерів.

Дві газові компанії, "Геотрансгаз" та "Уренгойська газова компанія", що знаходяться в Якутії, є власністю алмазної компанії "Алроса". У ці дві газові структури було вкладено близько 400 мільйонів доларів, а їх запаси оцінюються у 26 мільйонів тонн газового конденсату та близько 200 мільярдів кубометрів природного газу. 

Інші новини розділу

наверх