Зустріч Обами та Мадуро цілком можлива

Зустріч Обами та Мадуро цілком можлива

Зустріч Обами та Мадуро цілком можлива

16.06.2013 750

Представник посольства Венесуели у США не виключає, що Ніколас Мадуро та Барак Обама зустрінуться у недалекому майбутньому.

У відносинах між цими країнами залишаються проблеми політичного характеру. Проте позитивні зміни, що відбулися останнім часом, дають підстави для позитивних прогнозів. Після тривалої паузи, спричиненої хворобою та смертю Уго Чавеса, президентською кампанією у Венесуелі та поразкою опозиційного кандидата, якому симпатизували США, відновилися офіційні дипломатичні контакти, після довгої відсутності до американського посольства в Каракасі призначено нового керівника.

Адміністрація Обами змушена ухвалити позицію Венесуели, яка полягає в тому, що внутрішня політична ситуація в країні має розвиватися без впливу інших держав. Не можна забувати і про взаємні економічні інтереси. Венесуела – важливий постачальник нафти США, помітний інвестор у енергетичному секторі, своєю чергою - американський імпорт споживчих товарів у найближчій перспективі залишатиметься чутливим питанням Венесуели. 

Інші новини розділу

наверх