З національними символами жарти погані

З національними символами жарти погані

З національними символами жарти погані

02.07.2013 607

У Польщі оголошено остаточний вердикт Верховного суду республіки у справі про наругу над національним прапором, який мав місце в одній із передач телеканалу TVN.

Суд залишив чинний штраф, накладений на телеканал Національною радою з радіомовлення та телебачення у розмірі 471 тис. злотих (майже 110 тис. євро).

Тим самим було поставлено остаточну точку у тривалих судових розглядах, що відбулися після березневого (2008 року) ефіру авторської програми «Куба Воєводський». Її ведучий запросив у студію низку відомих своєю екстравагантністю діячів культури країни для обговорення теми засмічення вулиць польських міст, так би мовити, – відходами собачої життєдіяльності. Один із присутніх помістив мініатюрний польський прапор у муляж такого відходу.

Слід зазначити, що Куба Воєводський уже не вперше шокує громадськість своїми передачами. Рік тому він «відзначився» у радіоефірі разом зі своїм напарником Міхалом Фігурським, відпускаючи принизливі репліки на адресу українок, які працюють у Польщі. Тоді розгляд «справи Куби» проходило за участю Міністерства закордонних справ України. 

Інші новини розділу

наверх