Верховна Рада відклала закон про секс-меншини до кращих часів

Верховна Рада відклала закон про секс-меншини до кращих часів

Верховна Рада відклала закон про секс-меншини до кращих часів

15.05.2013 763

Київ, 15 травня. Верховна Рада України на вчорашньому пленарному засіданні не стала розглядати законопроект, спрямований на запобігання та протидію дискримінації в Україні, зокрема, осіб із нетрадиційною сексуальною орієнтацією.

Законопроект знято з розгляду, незважаючи на те, що спеціалізованим парламентським Комітетом з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин він розглянутий і повністю схвалений. За словами голови Комітету, народного депутата від партії «УДАР» Валерія Пацкана, законопроект не містить жодних норм або посилань, що дозволяють припустити, що громадянам, що належать до сексуальних меншин, буде надано будь-який особливий статус чи привілеї, що суперечать чинному законодавству. Виняток буде зроблено лише у Кодексі законів про працю, де буде прописано заборону дискримінації цієї категорії населення. Але оскільки законопроект викликає занепокоєння населення, ухвалено рішення вивчити думку протестно налаштованих громадян, громадських організацій та духовенства. 

На думку Валерія Пацкана, цей законопроект найближчим часом знову стане на порядку денному, оскільки він входить до пакету євроінтеграційних законопроектів, передає інформаційне агентство УНІАН.

Інші новини розділу

наверх