У Великобританії з'явився незвичайний готель для тих хто розлучається

У Великобританії з'явився незвичайний готель для тих хто розлучається

У Великобританії з'явився незвичайний готель для тих хто розлучається

21.06.2017 6966

Готель «Розлучення» допоможе парам визначитися в своїх відносинах без сторонніх осіб. Перед приїздом на місце проживання подружжя чекає реєстрація і роздільне проживання. Деяким парам вдається знайти компроміс і подивитися на ситуацію, що склалася по-новому.

І тільки в останні дні перебування в готелі подружжя вирішує, чи будуть вони подавати документи до суду. Після відправлення документів розірвання шлюбу відбувається через 3 місяці. При цьому в готель приймаються ті пари, у яких до моменту розставання залишилися дружні стосунки.

У готель не так давно заселилася пара, яка готується до розлучення. За перебування в цьому унікальному закладі доведеться заплатити чималеньку суму, яка складе приблизно від 10 до 17 тисяч доларів. Все буде залежати від часу перебування в готелі, а також складності відносин, оскільки в цей час з парами будуть працювати фахівці.

Інші новини розділу

наверх