У техаської сім'ї проживає справжній бізон

У техаської сім'ї проживає справжній бізон

У техаської сім'ї проживає справжній бізон

20.02.2017 1897

Фермери виростили з маленького вихованця величезного бізона. У тварини є спеціальний сарай для прогулянок, але більше часу він знаходиться в будинку господарів, де частенько дивиться телевізор.

Тваринку назвали Дикою штучкою. Фермери вважають його справжнім членом сім'ї. За сніданком бізон перебуває за столом разом зі своїми господарями. Після цього він починає пересуватися з однієї кімнати в іншу, не зачіпаючи при цьому ніякі предмети побуту.

Господарі відзначають, що розміри їх вихованця доставляють масу незручностей при житті. Зокрема, часом непросто розійтися з ним в отворі дверей. Виглядає тварина досить охайно, оскільки господиня ретельно стежить за станом його гриви.

Фермери вважають, що їх підопічний дуже безпечний, однак все не зовсім так. Був випадок, коли він при переляку забив своїми рогами господаря. Життя чоловіка опинилася в небезпеці, але все завершилося благополучно. Навіть і після цього моменту гігант залишився жити на своєму колишньому місці, оскільки подружжя до нього сильно прив'язалися і не захотіли з ним розлучатися.

Інші новини розділу

наверх