У столиці Росії ймовірні 'українські націоналісти' напали на редакцію газети

У столиці Росії ймовірні

У столиці Росії ймовірні "українські націоналісти" напали на редакцію газети

09.07.2013 645

У столиці Росії невідомі атакували редакцію відомої скандальними та сенсаційними матеріалами газети «Московський комсомолець».

Ганок редакції, як повідомили у постраждалій установі, був облитий хуліганами фарбою та закиданий димовими шашками. Після цього їх прогнала охорона, а вони залишили на місці плакат із написом "Українки". не товар» українською мовою та надувну ляльку з асортименту секс-шопу.

На одязі нападників-підлітків, як повідомляється, були «нашивки українських націоналістів». Російські агенції, що повідомили про інцидент, нагадали про публікації в пресі, нібито головний редактор газети Павло Гусєв підозрювався у можливій причетності до викрадення та продажу українки у сексуальне рабство. Ця інформація не підтвердилася, а сам Гусєв назвав ці повідомлення неправдивими.

Сама ж газета в організації нападу під виглядом акції українських націоналістів. підозрює одного з депутатів Держдуми Росії, з яким через статтю про «політичну проституцію» у російському парламенті виник конфлікт у «Московського комсомольця».

Інші новини розділу

наверх