У Севастополі дитина, впавши з 5 поверху, вижила

У Севастополі дитина, впавши з 5 поверху, вижила

У Севастополі дитина, впавши з 5 поверху, вижила

16.07.2013 691

У Севастополі маленька дитина дивом залишилася живою. Дівчинка, на короткий час залишившись поза увагою батьків, випала з відчиненого вікна. У Севастополі маленька дівчинка, впавши з висоти п'ятого поверху, отримала лише перелом ноги.

Свідок того, що сталося, розповідає, як помітив, що неподалік нього щось несподівано впало, після чого почув крик дитини. Чоловік підбіг до дівчинки, яка залишилася живою і сильно плакала. Він закликав оточуючих на допомогу, просив зателефонувати у швидку. Невдовзі батько прибіг і взяв її на руки.

В управлінні міліції міста Севастополя повідомили, що у доставленої до міськлікарні дівчинки було діагностовано лише перелом ноги, хоча при падінні з цієї висоти зазвичай трапляється розрив органів. 

Батьки, що займалися домашніми клопотами, навіть не помітили, як дівчинка опинилася біля відкритого вікна і випадково впала.

В органах зазначають, що подібні випадки, особливо влітку, не є рідкістю, тому закликають ретельно стежити за дітьми, тим більше якщо відкриті вікна.

Інші новини розділу

наверх