Сьогодні вранці Геннадій Онищенко, головний російський санітарний лікар, повідомив, що кондитерську продукцію українського підприємства Roshen буде повернуто на російські прилавки після повного інспектування всіх заводів та після проходження процесу допуску в осживнагляді.
Керівник відомства зазначив, що повернення кондитерських виробів відбудеться виключно після найповнішого обстеження заводів інспекторами Росспоживнагляду. Він уточнив, що контроль якості в Росії здійснюватиметься за кожним постачанням солодощів, і лише потім продукція зможе з'явитися у широкому продажу.
Минулого місяця Росспоживнагляд заборонив ввезення та продаж кондитерських товарів Roshen по всій території РФ. Чиновники пояснили це тим, що в виробах, що постачаються, був виявлений шкідливий для здоров'я токсичний продукт. Але представники корпорації це звинувачення відкинули. Протистояння між країнами з питань якості різних товарів посилюється дедалі більше, а з середини серпня російська митниця внесла до групи ризику всіх виробників України.











