Славен Біліч залишив посаду головного тренера ФК 'Локомотив'

Славен Біліч залишив посаду головного тренера ФК

Славен Біліч залишив посаду головного тренера ФК "Локомотив"

18.06.2013 631

За інформацією, що є на офіційному ресурсі футбольного клубу “Локомотив”, головний тренер команди Славен Біліч пішов зі своєї посади. Новим тренером команди стане Леонід Кучук.

Розірвання контракту з Білічем відбулося за взаємною згодою обох сторін, а саме рішення було прийнято на раді директорів ФК “Локомотив”, яка відбулася 17 червня поточного року. За повідомленням ЗМІ, у контракті Славена Біліча також прописана сума “відступних”, яка склала від 6 до 7 мільйонів євро.

Трирічний контракт із ФК “Локомотив”, Білічем був підписаний перед початком футбольного сезону 2012-2013 років. Зайнявши на Чемпіонаті Росії всього дев'яте місце, “Локомотив”, під керівництвом Біліча, тим самим показав дуже поганий результат у новітній історії.

З краснодарським ФК “Кубань” Леонід Кучук працював із січня поточного року. Під його керівництвом команда дісталася п'ятого місця у прем'єр-лізі, завдяки чому вона отримала право на участь у Лізі Європи. Проте, після закінчення першості, контракт із ФК “Кубань” білоруський тренер продовжувати не захотів.

Інші новини розділу

наверх