Ще один «регіонал» закликав Януковича подати у відставку

Ще один «регіонал» закликав Януковича подати у відставку

Ще один «регіонал» закликав Януковича подати у відставку

01.12.2013 1098

Микола Рудьковський написав заяву про вихід із Фракції Партії регіонів. Він переконаний, що всі причетні до кривавих подій вчорашнього ранку мають бути покарані за злочин.

Микола Рудьковський написав заяву про вихід із Фракції Партії регіонів, повідомляє прес-служба партії.

«Як і більшість своїх співвітчизників, я вважаю, що Україна – це Європа, тому мені соромно за ті події, що сталися вчора на Майдані Незалежності», – заявив депутат.

Він переконаний, що «всі причетні до кривавих подій вчорашнього ранку мають бути покарані за скоєні злочини та злочинну бездіяльність, незважаючи на чини та погони».

Більше того, на його думку, міністр внутрішніх справ України та уряд загалом мають понести за безпрецедентні в історії країни події політичну відповідальність та подати у відставку.

«Ми як суспільство, незважаючи на відмінності в політичних поглядах, мові спілкування та регіону проживання, повинні в цей день продемонструвати єдність у неприйнятті насильства по відношенню один до одного та влади – до своїх громадян», - заявив Микола Рудьковський.

Учора народний депутат України від Партії регіонів Інна Богословська закликала президента Віктора Януковича підписати угоду з ЄС та потім подати у відставку.

Інші новини розділу

 • Прокуратура Грузії цікавиться питанням екстрадиції Михайла Саакашвілі 08.02.2018367 Прокуратура Грузії цікавиться питанням екстрадиції Михайла Саакашвілі
  Високопоставлений представник Генеральної прокуратури Грузії заявив про бажання повернути в країну екс-президента Михайла Саакашвілі за процедурою екстрадиції. Про це журналістам розповів генеральний прокурор України Юрій Луценко.
 • Яценюк зробив заяву про участь у виборах президента 19.12.2017266 Яценюк зробив заяву про участь у виборах президента
  Лідера партії Народний фронт Арсенія Яценюка запитали про його можливу участь у виборах президента України.
 • Путін і Меркель домовилися про миротворців на Донбасі 11.09.2017359 Путін і Меркель домовилися про миротворців на Донбасі
  Путін і Меркель домовилися про миротворців на Донбас
 • Місце проведення Форуму ЄвроМайданів в Одесі засекречено 11.02.20141580 Місце проведення Форуму ЄвроМайданів в Одесі засекречено

  На 15-16 лютого в Одесі заплановано другий Всеукраїнський Форум ЄвроМайданів. Виявляється, таємницею залишається місце проведення цього Форуму України.

 • Поляки вже думають про біженців з України 22.01.20141131 Поляки вже думають про біженців з України

  З ініціативи президента Польщі Броніслава Комаровського 21 січня відбулося екстрене засідання Ради національної безпеки. Основним питанням, винесеним на обговорення його членів, є ситуація в Україні та ті загрози, які несе з собою подальша дестабілізація ситуації у країні.

 • Італійські журналісти виявили ознаки шпигунства у діях росіян 30.10.20131038 Італійські журналісти виявили ознаки шпигунства у діях росіян

  «Шпигунський» скандал, пов'язаний із прослуховуванням американськими спецслужбами мобільного телефону канцлера Німеччини Ангели Меркель, отримав своє несподіване продовження в італійській пресі. Тепер його головними «героями» стали російські розвідники, які нібито прослуховували розмови західних дипломатів на зустрічі лідерів G 20 на початку вересня у Петербурзі.

 • Замість України знижку на російський газ отримає Словаччина 23.10.2013981 Замість України знижку на російський газ отримає Словаччина

  Олексій Міллер, голова правління ВАТ "Газпром", підтвердив інформацію про те, що чинний контракт зі Словаччиною на постачання російського газу буде переглянуто у бік здешевлення ціни за кубометр палива.

 • Віктор Янукович: Україна суттєво збільшить обсяги видобутку власного газу 19.10.20131049 Віктор Янукович: Україна суттєво збільшить обсяги видобутку власного газу

  Судячи з висловлювань глави України Віктора Януковича, у наступні роки держава розжене обороти видобутку природного газу до 24 млрд. кубічних метрів. Газ, що видобувається, йтиме на потреби країни. З 2012 до 2013 року Україна наростила кількість свого видобутку до 21 мільярда кубометрів, зазначив Янукович. Такий масштабний видобуток, якоюсь мірою заслуга інвесторів.

 • У Польщі розпочинається передвиборча карусель 13.10.20131023 У Польщі розпочинається передвиборча карусель

  У неділю у Варшаві пройде референдум про дострокове складання повноважень чинним президентом міста Ханною Гронкевич-Вальц. Незважаючи на те, що приводом для його проведення стали суто побутові проблеми городян, мало хто сумнівається, що коріння цієї події сягає великої політики.

 • Росія пересуває прикордонні стовпи вглиб Грузії 24.09.2013929 Росія пересуває прикордонні стовпи вглиб Грузії

  Росія, як і раніше, порушує суверенітет Грузії. Протягом останніх кількох місяців російські солдати пересувають прикордонні стовпи вглиб Грузії, - каже президент грузії Саакашвілі, який бере участь у сесії асамблеї ООН у Нью-Йорку. Грузинський лідер сказав, що внаслідок цього його країна втрачає ділянки землі.

наверх