Саудівські авіалінії потрапили на дискримінацію

Саудівські авіалінії потрапили на дискримінацію

Саудівські авіалінії потрапили на дискримінацію

19.07.2013 620

Надбанням громадськості стала дискримінація за національною ознакою з боку відомого авіаперевізника «Saudi Arabian Airlines». Інформацію про це поширили телеканал «Fox News» та тижневик «New York Post».

Американські журналісти встановили, що арабський авіаперевізник відмовляє у продажу квитків власникам ізраїльського паспорта, навіть у тих випадках, коли кінцевою метою подорожі ізраїльтян є США, а саудівські аеропорти для них є лише транзитними.

«Родзинкою» механізмом дискримінації стала система резервування квитків для пасажирів, яка пропонувала перед оплатою проїзду відповісти на питання про громадянство. Якщо вказувалося ізраїльське громадянство, система автоматично блокує доступ до наступного етапу реєстрації. Непереборні труднощі виникають у ізраїльтян та у разі замовлення квитка по телефону.

Білл де Бласіо, кандидат на посаду мера Нью Йорка, вирішив перевірити інформацію ЗМІ, подавши дані про своє нібито ізраїльське громадянство при покупці квитка в «Saudi Arabian Airlines». Результатом став – відмова, з прямою вказівкою на причину. Після цього де Бласіо вирішив очолити у США боротьбу з дискримінацією пасажирів (федеральне законодавство США забороняє будь-яким національним та закордонним перевізникам обмежувати права пасажирів виходячи з ознак раси, віри, кольору шкіри, національності чи походження).

Інші новини розділу

наверх