Перший віце-прем'єр потурбувався про безпеку на дорогах

Перший віце-прем'єр потурбувався про безпеку на дорогах

Перший віце-прем'єр потурбувався про безпеку на дорогах

17.07.2013 690

Сьогодні, 17 липня на засіданні Уряду, Перший віце-прем'єр Сергій Арбузов віддав розпорядження про посилення заходів безпеки при перевезеннях пасажирів в Україні.

Поштовхом до такого рішення стали дві масштабні аварії автобусів, які трапилися кілька днів тому на території Росії та України. "Ця ситуація вимагає набагато детальнішої уваги до контролю безпеки на дорогах країни", - заявив Арбузов.

Він зобов'язав Міністерства внутрішніх справ та інфраструктури посилити контроль за пересуванням автомобільного транспорту по всій території України. Основний наголос повинен робитися на дотриманні правил дорожнього руху, у тому числі правил пасажирських перевезень. Ми повинні уважніше ставитись до технічного стану автомобілів, які залучаються до перевезень великої кількості пасажирів на значні відстані. Слід негайно оновити розмітку та знаки дорожнього руху, де це потрібно”, – уточнив він.

Також, Перший віце-прем'єр доручив розібратися з проблемами при продажу залізничних квитків, зокрема, на склади українців, що відправляються до літніх курортів та місць відпочинку. 

Інші новини розділу

наверх