Переможний старт 'Чорноморця' у Лізі Європи

Переможний старт

Переможний старт "Чорноморця" у Лізі Європи

19.07.2013 653

Жодного шансу не залишив одеський "Чорноморець" молдавській команді "Дачіа" у першому матчі Ліги Європи. З рахунком 2:0 команда Григорчука перемогла молдавського віце-чемпіона. А. Гай та А. Антонов записали по одному голу на свій рахунок.

За словами Романа Григорчука, у першому таймі не вдавалося забити через напруженість команди, але він зміг у перерві правильно налаштувати команду та гра пішла. Тренер зазначив, що "Дачіа" є безперечно сильним суперником, що атакує командою.

ФК "Чорноморець" провів іргу у наступному складі: Безотосний, Бобко, Антонов, Самодін, Кутас, Фонтанелло, Ковальчук, Джедже, Бакай, Гай, Бергер.

Молдова має шанс взяти реванш, а у "Чорноморця" довести свою перевагу, 25 липня.