Інцидент в Азовському морі

Інцидент в Азовському морі

Інцидент в Азовському морі

18.07.2013 1011

Увечері 17 липня російські прикордонники переслідували човен українських моряків доти, доки він не перекинувся. Човен з українцями опинився в територіальних водах Росії, прикордонники вважали їх за браконьєрів і влаштували погоню.

За повідомленням джерела з українських правоохоронних органів, катер російських прикордонників налетів на човен, внаслідок чого він перекинувся. "Одному морякові вдалося вижити, четверо втопилися", - повідомляє джерело.

Держприкордонслужба України вранці 18 липня озвучила офіційний коментар щодо інциденту. Зіткнення сталося близько 18 години у середу 17 липня у територіальних водах Російської федерації неподалік селища Воронцовка. Під час зіткнення рибальського баркасу українських моряків із катером російської прикордонної служби двоє українців загинули, зниклими безвісти вважаються ще двоє. Врятований рибалка – громадянин України, який проживає в Новоазовському районі Донецької області.

Пошуки зниклих продовжуються, участь у пошуках беруть, крім катерів прикордонників, два катери МНС Росії. Прикордонні та правоохоронні служби двох держав розслідування нещасного випадку проведуть спільно. 

Інші новини розділу

наверх