Чемпіонат світу з хокею – є всі учасники півфіналу!

17.05.2013 645

Чемпіонат світу з хокею, що проходить у ці дні на льодових майданчиках Гельсінкі і Стокгольму, продовжує дарувати нам несподівані результати. Не обійшлося без сенсації і у матчах чвертьфіналу, які зіграли у четвер.

Найголовнішою несподіванкою стала розгромна поразка Російської команди. Це збірна США зробила майстерклас росіянам, не залишивши їм жодного шансу – 8:3. Шайби у росіян на рахунку Світова, Овечкіна та Пережогіна. Чехи у завзятій боротьбі поступилися Швейцарі, програвши 1:2. Фінляндія наприкінці зустрічі все ж таки зуміла вирвати перемогу у Словаччині-4:3. А ось Швеція та Канада після закінчення основного часу переможця не виявили. Результат зустрічі було вирішено у серії булітів-3:2 на користь Шведів. За результатами чвертьфіналів ми маємо такі півфінальні пари: Швейцарія-США та Фінляндія-Швеція. Обидві зустрічі відбудуться у суботу.