Блискавка вбила жінку під Хмельницьком

Блискавка вбила жінку під Хмельницьком

Блискавка вбила жінку під Хмельницьком

07.07.2013 684

Прослуховування музики під час сильної грози на відкритій місцевості під Хмельницьком обернулося трагічною загибеллю для жінки. Загиблої було 44 роки, коли вона, перебуваючи у сільській місцевості посеред поля, слухала музику на стільниковому телефоні.

Оскільки це був єдиний пристрій в окрузі, який міг спровокувати удар блискавки за рахунок електромагнітного випромінювання, це якраз і сталося. Блискавка, що вразила жінку, моментально спопелила її тіло. Рятувальники не перестають попереджати любителів сучасних гаджетів, що їх використання на вулиці під час грози може мати дуже важкі наслідки.

Якщо Ви потрапили під дощ, необхідно дотримуватися кількох простих правил: По-перше, відключіть усі мобільні пристрої, які ви носите із собою. По-друге, постарайтеся не наближатися до стовпів, дерев та металевих предметів, тому що вони також притягують розряди блискавки. По-третє, не підходьте до антен, дротів та води. При дотриманні всіх цих правил, ви убезпечите себе та своїх близьких від удару блискавки. 

Інші новини розділу

наверх