Баварія підписала новий контракт із 40-річним Мануелем Ноєром.

Баварія підписала новий контракт із 40-річним Мануелем Ноєром.

Баварія підписала новий контракт із 40-річним Мануелем Ноєром.

15.05.2026 63

Капітан мюнхенського клубу Мануель Ноєр офіційно продовжив свою угоду з командою. Про це повідомляє пресслужба клубу.

Термін дії нового контракту розрахований до 30 червня 2027 року, при цьому фінансові умови не розголошуються.

За даними журналіста Флоріана Плеттенберга, заробітна плата досвідченого німецького голкіпера значно знизиться порівняно з нинішніми приблизно 20 мільйонами євро на рік.

Крім того, інший воротар Баварії, Свен Ульрайхт, теж уклав нову угоду на такий же період.

Нойер захищає кольори Баварії з літа 2011 року. За цей час він двічі ставав володарем требла — Ліги чемпіонів, Бундесліги та Кубка Німеччини (у 2013 і 2020 роках), а також двічі тріумфував у Клубному чемпіонаті світу й у Суперкубку Європи в ті ж роки.

40-річний гравець 13 разів вигравав чемпіонат Німеччини, шість разів став переможцем національного кубка і вісім разів здобував Суперкубок країни. Загалом на його рахунку 597 матчів за Баварію.

Інші новини розділу

наверх