Xenox

Фільтр
від: до:

(7) Німеччина

(1) адаптери

(1) ручний електро інструмент

(5) не вказано

Товарів: 7

Xenox професійний інструмент для манікюру й педикюру, високоточний інструмент для зубопротезування, інструмент для оптики який виробляється у Німеччині. Xenox призначений для тих, хто найбільше цінує якість і хоче отримувати задоволення від роботи. Широкий спектр цього малогабаритного, високоточного, що не має аналогів на світовому ринку електроінструменту дозволяє вирішувати найрізноманітніші завдання. У першу чергу це апарати для сухого (апаратного) манікюру та педикюру. Зручність у роботі оцінить як професіонал, так і початківець майстер. Корпуси XENOX виготовлені із спеціального антиалергенного пластику. 

Професійна серія для зубопротезування забезпечує високу точність роботи. Сучасний ергономічний дизайн гарантує ефективність і зручність застосування інструменту. Швидка зміна насадок, безшумна робота двигуна і можливість тривалої роботи з інструментом без перегріву підтверджує високу якість продукції Xenox. 

Застосування професійного обладнання Xenox дозволяє якісно змінити роботу майстра і, отже, значно підвищити прибутковість салону. Використання нових сучасних методів Xenox, дає понять клієнтам, що вони знаходяться в сучасному салоні, який використовує новітні технології по догляду за ногами і руками.

наверх