В Украине разрешили проезжать под 'кирпич'

В Украине разрешили проезжать под

В Украине разрешили проезжать под "кирпич"

09.07.2013 691

Из рассказа парня следует, что он прибыл в Харьков по личным делам 8-го июня и при подъезде к улице Сумской его затормозил инспектор, поскольку автомобилист проехал на знак запрещающий проезд на площадь Свободы, который народе известен, как «кирпич» (белая полоска на круге красного цвета). «Я был остановлен работником ГАИ, который предъявил мне обвинение в нарушении пункта 8.4 ПДД, что очень странно, т.к. данный пункт только информирует о делении дорожных знаков на различные группы. Мои возражения никто не принимал во внимание и мне впаяли штраф 260 грн», — рассказывает Михаил. Будучи абсолютно убежденным в собственной правоте, он решил обратиться в суд.

Никто из сотрудников ГАИ, а также сам злосчастный инспектор, оформлявший протокол, на заседании суда не присутствовали, поэтому суд внял доводам Михаила и принял постановление об отмене штрафа. 

 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018172 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018170 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018175 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018160 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018182 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017217 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017236 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017246 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017345 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016402 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх