Третий день работы в Донецке, Школы фондов громад

Третий день работы в Донецке, Школы фондов громад

Третий день работы в Донецке, Школы фондов громад

04.07.2013 581

Очень интересный опыт проведения форумов жителей для определения проблем громады и поисков путей их решения. Фактически фонд громады получает заказ от громады на совместные действия. Важно, что при этом жители сами, по своей инициативе , объединяясь (организационные начала фонда) , изменяют в громаде то, что хотят изменить. Этот фонд сумел создать эндавмент (неприкосновенный капитал), проценты от которого идут на благотворительные программы. Опыт работы с бизнесом тоже очень полезен. Много всяких изюминок можно применить и у нас. Было полезно!!! Вторая половина дня была проведена в виде видео-конференции с представителем центра философии Словакии Марселем Давидом Заицем. Он раскрывал "секреты" работы с бизнесом.

Вопрос сложный,но у них он проходит легче - бизнес готов кооперироваться и реализовывать социальные программы через фонды, вместо того, чтобы совершать благотворительность спонтанно, без изучения приоритетов, и зачастую "по-черному", чем только провоцирует иждивенчество и воровство в социальных учреждениях.

ВЕРЮ, что и у нас возможна цивилизованная, прозрачная , а главное - результативная филантропия и благотворительность. 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018176 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018175 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018182 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018162 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018185 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017220 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017238 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017248 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017346 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016404 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх