На обрыве мыса Фиолент в Крыму пенсионер выстроил лестницу

На обрыве мыса Фиолент в Крыму пенсионер выстроил лестницу

На обрыве мыса Фиолент в Крыму пенсионер выстроил лестницу

13.07.2013 644

На сооружение конструкции потребовалось 25 тонн железа. Также помощь пенсионеру оказали и сообщники, которые содействовали расширению части подземного хода и прикреплению к скалистой поверхности трапов над пропастью. Затем там был устроен пляж.

Доступ к нему имеет лишь тот, кто пособничал и доводится членом садоводческого товарищества. Данные лица занимаются благоустройством местности и совместно содержат новую лестницу. На новый пляж из скважины поступает пресная вода. Данный пляж - одно из самых неопасных мест для купания на территории Севастополя. Новая лестница несравнима с тем фрагментом старой веревки, который свисал там ранее. Сейчас даже у ограниченных людей появилась возможность спуститься к воде. Сам же создатель лестницы по несколько раз в день передвигается по маршам, на пляже поддерживает порядок и собирает мусор.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018175 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018172 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018179 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018160 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018183 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017218 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017237 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017246 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017345 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016402 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх