Кодекс поведения водителей маршрутного такси был разработан и принят на Украине

Кодекс поведения водителей маршрутного такси был разработан и принят на Украине

Кодекс поведения водителей маршрутного такси был разработан и принят на Украине

01.07.2013 656

Согласно этому документу всем водителям запрещено произносить нецензурную речь и производить какие-либо жесты, курение и прием пищи, а также запрещены разговоры по телефону во время движения маршрутного такси. Водители не должны будут приходить на работу в неопрятной одежде, а также им будет запрещено транслировать в салоне маршрутки музыку или рекламу, кроме той, которая разрешена местными или государственными органами. Во время поездки водителям запрещено будет навязывать какой-либо разговор пассажирам, не касающийся самой поездки, а также размещать в салоне автомобиля какие-либо плакаты, картины, фотографии, которые не соответствуют моральным нормам общества.

Заместителю мэра города Тарасу Яковлеву предписано следить за выполнением данного решения. Контролировать исполнение этого решение также будет постоянная комиссия по вопросам экологии, транспорта, энергосбережения и ЖКХ. 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018175 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018172 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018179 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018160 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018183 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017218 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017237 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017246 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017345 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016402 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх