Ежегодно Украину покидают 80 тысяч человек

Ежегодно Украину покидают 80 тысяч человек

Ежегодно Украину покидают 80 тысяч человек

13.07.2013 557

Украинцы, не имеющие родственников за границей, поменять свой паспорт на документ о гражданстве другой страны смогут не быстрее, чем за 3 года. Но даже такой срок пребывания не гарантирует позитивного результата. Нужно пройти немало собеседований, выучить язык, иметь легальную работу, жилье, а иногда и рекомендации.

Страной-лидером по количеству выходцев из Украины является Италия, здесь наших 208 тысяч. Это на 50 тысяч больше, чем в Германии. Третье место у нашего северного соседа – России, где живут 126 тысяч украинцев. Далее в списке Чехия, Израиль, Испания, США, Греция, Португалия и Канада.

Примечательно, что большинство украинцев выбирают для эмиграции страны, гражданами которых стать не так легко. Это касается, к примеру, Италии, Чехии и Испании, где срок для так называемой "натурализации" составляет от десяти лет. А в Польше, Канаде и Австралии можно получить гражданство за четыре-пять лет. 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018170 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018169 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018174 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018159 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018180 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017216 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017234 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017244 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017343 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016402 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх