Bessey

Фільтр
від: до:

(99) Німеччина

(54) гвинтові струбцини

(20) ножиці

(20) швидкозатискна струбцина

(1) струбцина для труб

(1) струбцина стрічкова

(3) інструмент для гіпсокартону

Товарів: 99

Про BESSEY BESSEY-без перебільшення світовий лідер із виробництва затискних пристроїв, струбцин та ножиць для різання. Штаб-квартира групи BESSEY розташована поблизу Штутгарта, на південному заході Німеччини. Починаючи з 1983 року, всі адміністративні функції, а також продажі, виробництво, лабораторія та логістичні операції для BESSEY Precision Steel були об’єднані на площі 50 000 квадратних метрів у місті Біттігхайм-Біссінген.

З 1889 року BESSEY постійно встановлює стандарти в сегменті інструментів затискання та різання. Довгострокові івестиції у галузі досліджень та розробок дозволяють BESSEY постійно створювати нові та інноваційні продукти. Продукція вищої якості BESSEY виробляється з найвищої якості матеріалів, використовуючи найсучасніші технології. Це забезпечує найвищий ступінь комфорту, безпеки, зручності та ергономічності.

Компанія BESSEY є власником великої кількості патентів та міжнародних нагород, до винаходів BESSEY належить розробка цільнометалевої кованої струбцини, удосконалення чугунних струбцин, розробка спеціальних типів професійних ножиць, та ножиць для робіт по металу. Спробувавши надійні інструменти BESSEY Ви також можете скористатися нашою унікальною перевагою в інноваціях відповідно до девізу нашої компанії: «BESSEY-Просто найкраще».

наверх