Знову про 'Євробачення' та знову про скандал. Вірменію оштрафовано за відмову

Знову про

Знову про "Євробачення" та знову про скандал. Вірменію оштрафовано за відмову

03.05.2012 687

Директор управління роботи зі ЗМІ, що базується в Женеві ЄВС, Анніка Ніберг-Франкенхаузер, повідомила про те, що Вірменію оштрафували за відмову від участі в пісенному конкурсі "Євробачення".

Нагадаємо, що всеєвропейський конкурс талантів має стартувати вже наприкінці цього місяця.

Європейська мовна спілка з несхваленням ухвалила рішення співочої еліти Вірменії відмовитися від участі у конкурсі «Євробачення» та обклав державу штрафними санкціями. 

Таким чином, Вірменія повинна внести суму внеску за участь у конкурсі та 50% від суми внеску як штраф. Крім матеріального стягнення громадське телебачення Вірменії зобов'язується транслювати фінал конкурсу «у прямому ефірі та без перерв», у разі відмови країна може бути не допущена до участі у «Євробаченні» у 2013 році. 

Варто нагадати, що у Вірменії вирішили не посилати своїх співаків у Баку через смерть солдата-строковика, якого смертельно поранив азербайджанський снайпер. Однак у ЄВС не взяли до уваги причини відмови Вірменії від участі у "Євробаченні".

«Існує регламент, і після певного терміну країна, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, не може змінити своє рішення» - пояснила Аніка Ніберг-Франкенхаузер. 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018364 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018315 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018332 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018273 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018283 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017314 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017343 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017351 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017458 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016504 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх