Зіткнення у Каїрі: десятки людей загинули

Зіткнення у Каїрі: десятки людей загинули

Зіткнення у Каїрі: десятки людей загинули

03.05.2012 690

За попередніми даними, 20 людей було вбито в Каїрі під час зіткнень під час акції протесту біля єгипетського міністерства оборони.

Невідомі зловмисники використовували каміння, пляшки із запалювальною сумішшю та рушниці. Солдати та поліція втрутилися лише через шість годин після початку зіткнень.

Два провідні кандидати в президенти призупинили свою передвиборчу кампанію на знак протесту щодо дій влади.

Абдул Монейм Абуль Фатух, незалежний ісламістський кандидат, та Мухаммед Мурсі, глава «Братства мусульман» та «Партія справедливості», піддали критиці дії влади.

Крім того, «Партія справедливості» та салафістська партія «Нур», які контролюють разом 70% місць у парламенті, вирішили бойкотувати засідання Верховної ради збройних сил.

За словами медиків, понад 150 людей отримали поранення під час зіткнень. Деякі надійшли у тяжкому стані з вогнепальними та ножовими пораненнями.

За неперевіреними даними, невідомі зловмисники були місцевими жителями, розгнівані на незручності, спричинені страйком, що почався в суботу.

Однак, той факт, що використання бандитів у цивільному є давньою тактикою влади в Єгипті, і те, що солдати та поліція, розгорнуті в районі, спочатку не втручалися, щоб зупинити зіткнення, має зовсім інший сенс.

Інші новини розділу

наверх