Закриття Лувру через страйк

Закриття Лувру через страйк

Закриття Лувру через страйк

11.04.2013 703

Персоналом паризького Лувру в середу оголошено страйк. Двері найвідвідуванішого у світі музею виявилися зачиненими для відвідувачів. Співробітники музею таким чином висловлюють невдоволення зростанням кількості кишенькових крадіжок.

За повідомленнями французьких ЗМІ, у страйку взяли участь близько 200 працівників, які відповідають за прийом відвідувачів та їхню безпеку.

Як кажуть страйкуючі, злодіїв-кишенькових злодіїв останнім часом стає все більше, їхня поведінка стає більш агресивною, постраждалими від їхніх рук стають як відвідувачі музею, так і його співробітники.

Близько сотні працівників Лувру з числа учасників акції організували цього дня мітинг біля будівлі міністерства культури Франції, з метою висловлення свого невдоволення, а також з вимогою вжити заходів щодо підвищення безпеки.

За словами представника однієї з профспілок, люди перебувають у страху перед організованими бандами, членами яких є також і підлітки, які безкоштовно проникають у музей, і яких випускають з поліції через деякий час після скоєння злочину.

Відомо, що у грудні 2012 року відвідуваність Лувру досягла рекордного рівня.

Інші новини розділу

наверх