Якщо ви зважилися на дієту, то вже дотримуйтесь всіх правил

Якщо ви зважилися на дієту, то вже дотримуйтесь всіх правил

Якщо ви зважилися на дієту, то вже дотримуйтесь всіх правил

17.04.2013 636

Якщо ви зважилися на дієту, то вже дотримуйтесь всіх правил. Усі чули правило не їсти після 18:00. Але чи знаєте ви, що до 18:00 потрібно обов'язково поїсти. Причому ви маєте нормально поїсти, а не просто перекусити.

1. Легка вечеря або її повна відсутність

2. Постійні перекушування
Харчуватися тричі на день радять майже всі дієтологи, але якщо ви жайворонок, то кількість сніданків можна збільшити вдвічі. Але перекушування протягом дня бажано виключити з вашого раціону.

3. Ягоди та фрукти
Нам постійно кажуть, що фрукти містять вітаміни і тому дуже корисні для фігури і здоров'я. Однак для фігури не всі фрукти корисні, адже в них є фруктоза, яка подібна до цукру. Тому постарайтеся обмежитися прийому великої кількості фруктів.

4. Вибір обіду
Обід на те й обід, щоб сильно не наїдатися. Але як ми говорили, раніше треба їсти, а не перекушувати. У жодному разі не поєднуйте важких продуктів на обід, м'ясо та картоплю, наприклад.

5. Що ж у нас на вечерю?
Можна їсти рибу, м'ясо, курку на вечерю, але не можна комбінувати ці продукти за вечерею.

6. Пестіть себе солодким, але в міру
Всі ми залишаємося дітьми, навіть коли нам за 30. При дієті не можна зовсім відмовлятися від солодкого. Ви, звичайно, схуднете від такої відмови, але в результаті бажання чогось солоденького вас пересилять і всі старання будуть марні.

7. Худнути можна і без спорту
Можна звичайно і без спорту, тільки при втраті кілограм завдяки дієті ваша шкіра залишається незмінною. І якщо ви хочете виглядати на всі 100%, то займатися фітнесом таки потрібно.

Приємного вам схуднення!

Інші новини розділу

наверх