Які небезпеки для здоров'я таяться у вашій шафі?

Які небезпеки для здоров'я таяться у вашій шафі?

Які небезпеки для здоров'я таяться у вашій шафі?

24.02.2012 760

 Висока мода має свою ціну – і не тільки. Дуже високі шпильки і джинси, що обтягують, можуть фактично поставити під загрозу ваше здоров'я. Експерти посилаються на різні захворювання, від бактеріальних інфекцій до оніміння ніг.

Вузькі джинси

Стиснення занадто туго може передавлювати нервові закінчення, що викликає оніміння та травні проблеми. Згідно з недавньою статтею у Wall Street Journal, терапевт Октавіо Бесса в Стемфорді, штат Коннектикут, ввів термін синдром щільних штанів у медицину в 1993 році після спостереження багатьох пацієнтів з дискомфортом у животі, печією та розтягуванням. Відповідно до звіту Бесса «цього діагнозу схильні найбільше офісні працівники. Оскільки під час сидіння розходження в об'ємі талії становить 7,5 см і більше.

Шпильки

Вузький носок і високі підбори взуття завдадуть шкоди вашим пальцям, пошкодять нерви, зіпсують кістки, а також викличуть напругу та розтягнення зв'язок кісточки. Що вищий каблук, то більше вагу людини зміщується вперед і викликає навантаження на подушечки ніг, що завдає біль.

Стрінги 

Грубі шви можуть викликати тертя та невеликі пошкодження на чутливій шкірі. Це створює середовище для зростання грибів та бактеріальних інфекцій. Ця проблема може посилюватися вузькими джинсами. Шкіру навколо краю одягу необхідно захистити такими продуктами, як Аквафор, олія з вітаміном Е, сафлорова або оливкова олія.

Краватки

Щільні краватки та комірці (67% чоловіків купують футболки, які занадто малі в області шиї) можуть погіршити кровопостачання голови, викликаючи нечіткість зору, головний біль та поколювання вух. Вони також можуть обмежувати рух шиї та підвищувати напруги м'язів спини та плечей. Що ще гірше, вони можуть бути розсадниками хвороботворних мікробів, тому що ці речі ми перемо дуже рідко.

Сережки

Журнал The Wall Street повідомляє, що близько 20% пірсингу спричиняє бактеріальні інфекції. Крім того, будь-які коштовності або аксесуари, які містять нікель, навіть у невеликих кількостях, можуть призвести до висипу у людей, які страждають на алергію на цей компонент. Крім того, важкі сережки, якщо їх носити дуже часто, можуть розтягнути або навіть порвати мочку вуха загалом. Ця травма вимагає багато часу на загоєння та відновлення.

Інші новини розділу

наверх