Як депутати на футбол ходили

Як депутати на футбол ходили

Як депутати на футбол ходили

21.06.2012 792

А секретар мерiї Василь Павлюк узагалi мав бонус: не один, а аж десять квиткiв на кожен матч! Попри це, мiсця на стадiонi депутатам не дуже сподобалися...

Якщо перевести загальну вартiсть депутатських квиточкiв у рiднi для нас гривнi, то сума вийде чималенька: приблизно вiд 210 до 360 тисяч гривень. Для когось це може i невеликi грошi, але громадi стало цiкаво: а звiдки вони? Чи не за наш з вами кошт депутати повболiвали на "Аренi Львiв"?

Представники депкорпусу в один голос переконують: грошей громади на футбол не брали. Мовляв, усе оплачували самi. "То було по сто квиткiв на кожен матч. Дав нам їх директор департаменту "Євро-2012" Олег Засадний, - розповiдає "Експресу" секретар мiськради Василь Павлюк. - За цi квитки ми платили з власної кишенi".

Чому на кожен матч видiляли по сто квиткiв, якщо депутатiв у нас - 90? "Ну та я, як секретар ради, мав свою квоту на десять квиткiв, аби ще запросити колег з iнших мiст", - скромно додає пан Павлюк.

У скiльки ж обiйшлася ця "квота" власнiй кишенi секретаря ради? Якщо на три матчi для себе i для друзiв вiн взяв 30 квиткiв, то виклав за них вiд 21 до 36 тисяч гривень. I це при тому, що офiцiйна зарплата секретаря сьогоднi - 4 тисячi 196 гривень на мiсяць! Тобто, для того, аби заробити 21 тисячу гривень, пановi Василю потрiбно працювати майже пiвроку й у всьому собi вiдмовляти. Ото людина фанатiє вiд футболу!

До речi, квиточки в мерiї давали лише депутатам та начальникам управлiнь i департаментiв. Iншим працiвникам ратушi, на вiдмiну вiд депутатiв, якi iнколи прогулюють сесiї, доводилося стояти в чергах. "Розподiл квиткiв проводили вiдповiдно до рiшення мiського голови", - заявив Олег Засадний, директор департаменту "Євро-2012" ЛМР. 

 

Інші новини розділу

наверх