В'ячеслав Сенченко втратив титул чемпіона WBA

В'ячеслав Сенченко втратив титул чемпіона WBA

В'ячеслав Сенченко втратив титул чемпіона WBA

01.05.2012 659

Непереможний український боксер В'ячеслав Сенченко все ж зазнав поразки і поступився своїм титулом чемпіона WBA, який перейшов до американського боксера Полу Маліньяджі.

Невдалий для українського боксера і переможний для американця поєдинок пройшов у Донецьку на Донбас-Арені. та став головною подією великого вечора професійного боксу. Як уже відомо, на кону стояв титул чемпіона світу у другій напівсередній вазі за версією WBA, право, володіти яким довгий час належало українцю В'ячеславу Сенченку.

На жаль, поєдинок закінчився достроково, його в дев'ятому раунді зупинив рефері після того, як український спортсмен почав здавати позиції пропускати все більше ударів від американського боксера, який уже з перших хвилин поєдинку почав контролювати весь бій.

Присутні на поєдинку спортивні критики підтвердили, що американець мав величезну перевагу у швидкості своїх рухів і проводив атаки блискавично, що відіграло велику роль у результаті поєдинку та завдало українському боксеру його першої поразки, яку зарахували технічним нокаутом.

Інші новини розділу

наверх