Вузькі джинси – причина небезпечного захворювання

Вузькі джинси – причина небезпечного захворювання

Вузькі джинси – причина небезпечного захворювання

27.05.2012 670

Сучасна мода на вузькі джинси не тільки підкорила модників і модниць з усіх куточків світу, вона впевнено розповсюджується та зміцнюється у суспільстві. Так, вузькі джинси, любителі підкреслювати свою фігуру, носять всюди - від роботи до пікніка або походу в театр.

Джинси-скінні зручні та практичні, в них можна танцювати, гуляти з дитиною або робити шопінг, проте сучасні медики стурбовані такою популярністю цього предмета одягу.

Лікарі натякають на те, що модниці, які люблять носити джинси на кілька розмірів менше за належне завдають непоправної шкоди своєму здоров'ю. Через тісноту вбрання здавлюються та пошкоджуються нервові закінчення. 

«Ношення вузьких штанів може спровокувати синдром Бернарда-Рота, або неврит зовнішнього шкірного нерва стегна. Він розвивається, коли стискається один із нервів, що проходять по зовнішній частині стегна. У результаті людина відчуває оніміння, біль і поколювання», - розповів доктор Бойл з Америки.

Проте не одні джинси шкодять жіночому здоров'ю. Вузькі джинси в комбінації з високим підбором – гримуча суміш, яка призводить до усунення осі тазу, що посилює симптоматику невриту. 

Інші новини розділу

наверх