Вирішується доля найтовстішого і лінивого кота у світі

Вирішується доля найтовстішого і лінивого кота у світі

Вирішується доля найтовстішого і лінивого кота у світі

10.05.2012 853

Виявляється Гарфілд – це не просто ненажерливий і лінивий кіт, якою є персонажем популярного дитячого мультфільму та серії коміксів. Зовсім недавно було знайдено одного з найнезвичайніших представників роду котячих.

Мало того, що звірятка звуть, як і мультяшного кота – Гарфілд, так він ще й вилита його копія з повадок і пристрасті до їжі. Реальний Гарфілд любить поїсти та полежати, а лінуватися – його найулюбленіше заняття, важить це звірятко майже 40 фунтів (18 кілограмів). Такий важкий пухнастий клубок ласки та ніжності належить притулку для тварин у Порт-Айленді, у Вашингтоні.

Раніше Гарфілд вже прославився, про дивовижного кота стало відомо, після того, як помер його господар, і звіра передали до державного притулку, де з нього зробили зірку екрану, посадивши на дієту і приписавши фізичну активність. Деякі злі язики навіть пустили слух, що кіт помер від діабету. 

Проте кіт живий і пухнастому товстунові пощастило скинути лише три фунти за минулі три місяці. Наразі працівники притулку продовжують тримати Гарфілда на низькокалорійній дієті та долучати до ігор з м'ячиком.

Щодо подальшої долі звіра, було вирішено, якщо найближчим часом не знайдуться родичі його господаря, то кота зможе дати притулок абсолютно будь-яка сім'я, яка зобов'язується забезпечити товстячку правильне харчування та активні ігри.

Інші новини розділу

наверх