Викрадачі дредів з ПАР

Викрадачі дредів з ПАР

Викрадачі дредів з ПАР

02.03.2013 721

Нещодавно ПАР стався дивовижним інцидентом, під час якого троє чоловіків пограбували Джека Масеко. Унікальність цієї події полягає в тому, що грабіжники не вимагали у жертви нічого, крім дредів, які він відрощував протягом багатьох років, та мобільного телефону.

Дреди - це своєрідна зачіска, в якій волосся заплітається у велику кількість кісок і знаходиться в такому вигляді досить довгий час. 28-річний уродженець Зімбабве заявив про те, що грабіжники мали ножа, за допомогою якого вони і відрізали його волосся.

Також постраждалий зазначив, що досить часто бачив дреди у продажу на ринку, але ніяк не міг зрозуміти, звідки саме вони беруться. Для відрощування дредів іноді потрібно кілька років. У зв'язку з цим саме перукарі становлять попит на товар на чорному ринку. У більшості банди діють на території Йоганнесбурга, але такі зловмисники почали з'являтися і в інших регіонах. Варто також відзначити, що грабіжники поводяться досить нахабно, що, перш за все, пов'язано з використанням будь-яких підручних засобів: від ножів і ножиць до осколків скла. Ціна такого товару на чорному ринку коливається від 23 до 230 доларів, що залежить від довжини дредів.

Інші новини розділу

наверх