Від йогурту не тільки худнуть, а й...

Від йогурту не тільки худнуть, а й...

Від йогурту не тільки худнуть, а й...

14.04.2012 743

Про те, що йогурт – це найпоширеніший популярний продукт для «схуднути» знає багато хто. Але вчені оприлюднили цікаву інформацію про те, що ще можуть йогурти.

Піддослідними, як завжди, виявилися миші, яких регулярно годували цим продуктом.

Дослідження, проведені вченими, спочатку мали довести чи спростувати вплив йогуртів на вагу. В результаті, гризуни, дійсно худнули і втрачали ваговий надлишок при регулярному вживанні цих ласощів, крім того, вовна тварин теж зазнавала змін: йогурт робив її просто шовковою і дуже м'якою.

Але найцікавіше, що сексуальна функція потрапила під вплив. Плодючість у самок значно підвищилася, і про потомство мишки дбали більш активно і ретельно. 

Щодо самців, то тут справжній прорив. Спостерігалися самці трьох груп: яким йогурт не давали, яких годували їжею шкідливою жирною та в раціоні яких постійно був присутній йогурт. Саме у останньої групи «щасливчиків» спостерігалося збільшення яєчок на цілих 15% порівняно з їдями шкідливої ​​жирної їжі, і на 5% - порівняно з самцями, яких йогуртом не годували. 

Користь йогурту для організму знову доведена, навіть із несподіваними результатами. Тепер перед вченими з університету Массачусетса стоїть інша проблема: як це останнє відкриття «вживати» на людях.

Інші новини розділу

наверх