Від депресії до лунатизму один крок

Від депресії до лунатизму один крок

Від депресії до лунатизму один крок

16.05.2012 699

Як показали недавні дослідження, проведені США, лунатизм безпосередньо залежить від психічного стану людини. Було опитано близько двадцяти тисяч респондентів у п'ятнадцяти штатах країни. Результати вийшли більш ніж цікавими.

Виявляється, що лунатизм йде на спад у міру дорослішання, а потім і старіння людини. Так, у дітей лунатизм проявляється набагато частіше, ніж у дорослих. І пов'язано це, відповідно до висновку фахівців, із підвищеною чутливістю молодої нервової системи до зовнішніх факторів. Більше того, результати опитування показали, що саме ті люди, які намагаються знайти заспокоєння в таблетках, або алкоголі, найбільше схильні до лунатизму.

Усього статистика показує, що близько 4% населення планети страждає на лунатизм. Причому 9 із 10 опитаних лунатиків живуть із цим з раннього дитинства.

Хоча однозначно визначити причину нічних подорожей, наука все ще не може. Встановлені зв'язки між періодичними психічними розладами та лунатизмом здаються цілком об'єктивними. Таким чином, дане дослідження першим пролило світло на причини подібного захворювання, що дозволяє очікувати вже в найближчі роки фундаментальних змін у розумінні того, що рухає людиною, яка страждає на лунатизм.

Інші новини розділу

наверх