«Велика вісімка» вирішила залишити Грецію в єврозоні

«Велика вісімка» вирішила залишити Грецію в єврозоні

«Велика вісімка» вирішила залишити Грецію в єврозоні

20.05.2012 671

Лідери «великої вісімки», які представляють найпотужніші економіки світу заявили, що хочуть бачити Грецію в єврозоні і надалі. Лідери Франції, Німеччини, США, Великобританії, Італії, Японії, Канади та Росії зустрілися у Кемп-Девіді в штаті Меріленд.

Під час обговорення цього питання вони також зобов'язалися сприяти її економічному зростанню поряд із фінансовою відповідальністю.

Можливий вихід Греції з єврозони увійшов до порядку денного після безрезультатних виборів у цій країні.

«Ми домовилися про важливість сильної та згуртованої єврозони для глобальної стабільності та відновлення, і ми підтверджуємо нашу зацікавленість у тому, щоб Греція залишилася в єврозоні при дотриманні своїх зобов'язань», - йдеться у заяві.

Проте лідери «великої вісімки» згодні у цьому, що потрібно продовжувати вживати заходів жорсткої економії, а чи не просто стимулювати її зростання.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель виступила на підтримку економічної суворості, а нещодавно обраний президент Франції Франсуа Холланд хоче проводити політику економічного зростання, як і президент Обама.

Наступна важлива зустріч із цього питання очікується у червні в Римі, де прем'єр-міністр Італії Маріо Монті проведе бесіду з Франсуа Холландом та Ангелою Меркель.

Інші новини розділу

наверх