В Україну йде спекотне літо

В Україну йде спекотне літо

В Україну йде спекотне літо

03.05.2013 690

Київ, 03 травня. Нинішнього літа в Україні обіцяє бути як ніколи довгим та спекотним. За прогнозами фахівців УкрГідрометцентру, настання літа очікується вже в середині травня, коли середньодобова температура перейде за позначку +15°C. Початок купального сезону теж буде раннім: очікується, що до середини травня вода у Чорному та Азовському морях прогріється до 20 градусів, а у Дніпрі вже зараз прогрілася місцями до 18 градусів.

Спекотних днів очікується значно більше, ніж минулого літа. Особливо спекотними будуть липень і серпень, коли стовпчик термометра доходитиме місцями до +38°C, не виключається і більш висока температура. Разом із спекою, синоптики очікують різкі зміни погоди з великою кількістю злив та гроз, можливе часте випадання граду. 

Після спекотного літа, осінь прийде дуже тепла і довга, не виключено, що купальний сезон триватиме до жовтня, а температура повітря не знизиться нижче за позначку +25°C. 

На думку директора Гідрометцентру Миколи Кульбіди, така тенденція збережеться і в наступні роки, осінь в Україні все більше нагадуватиме літо. «Загальні тенденції зміни температурного режиму свідчать про це», - наводить слова Миколи Кульбіди газета «Сьогодні»

Інші новини розділу

наверх