В Україні виготовляють токсичні меблі

В Україні виготовляють токсичні меблі

В Україні виготовляють токсичні меблі

23.06.2012 640

Українці останнім часом замислювалися про своє здоров'я. Тепер ми розумно сходимо до вибору меблів для свого будинку. Після низки випадків, коли нова обстановка викликала тривожні симптоми, свідомі громадяни стали перевіряти свої шафи та стільці на наявність у них токсичних речовин.

Отримані результати викликають жах. Зміст шкідливих для організму людини речовин у наших меблях набагато вищий за допустиму норму. Немає відмінності, які меблі ви придбали. Шкоду може завдати і дешева, і дорожча марка.

Першою ознакою, яка має внести сумніви, є запах покупки. Їдкий та неприємний аромат вказує на те, що ваше здоров'я може постраждати.

СЕС міста Києва досліджувала 45 марок та 18 різних предметів меблів. 77% об'єктів, що досліджуються, містять неприпустиму норму шкідливих речовин.

Всі меблі просякнуті формальдегідом у дуже великій кількості. Він небезпечний для людини.

Формальдегід може викликати хвороби шкіри, порушення роботи нервової системи, людина може задихатися та заробити астму. Найпершими у групі ризику є діти.

Купуючи нові меблі, можна трохи знизити ризик свого здоров'я. Кімнату з новою обстановкою необхідно регулярно провітрювати. Допомогти у зменшенні шкідливих випарів допоможе папороть, яка має здатність поглинати токсичні речовини.

Інші новини розділу

наверх