В Індії відбулося змагання з поїдання сиру

В Індії відбулося змагання з поїдання сиру

В Індії відбулося змагання з поїдання сиру

17.05.2012 724

У місті Патна на сході індійського штату Біхар у конкурсі з поїдання сиру взяли участь понад 300 людей. Цей захід відбувся напередодні священного індуїстського свята Макар Санкранті, яке відбувається напередодні зимового сонцестояння.

Цей конкурс такий самий старий, як і сама Індія. Але в останні роки його не так часто стали влаштовувати. Проте, Судхір Кумар Сінгх, директор компанії з виробництва сиру, вирішив відродити цю традицію.

Конкурс проводився у коледжі Арвінд Махіла. У ньому взяли участь студенти, їхні батьки, викладачі та багато інших.

Місцеве представництво Міністерства тваринництва та рибальства провело нагородження призами після цього унікального конкурсу.

Перше місце зайняв доктор Аджай Кумар, професор математики, який поглинув 3 кг сиру за 15 хвилин! Інші призи отримали головний бібліотекар Прита Джа, яка з'їла 2,5 кг за цей же час, а потім професор коледжу, яка вже вийшла на пенсію, Анджана Гангулі, яка розправилася з 1 кг сиру.

На додачу до сиру, в меню змагання було включено овочі, приправлені перцем каррі, щоб компенсувати солодкий смак сиру.

Сир має безліч переваг для здоров'я, деякі з яких включають підвищення здатності організму засвоювати поживні речовини та мінерали від інших продуктів, покращення травлення, забезпечення кальцієм кісток та зубів, а також зміцнення імунної системи.

Інші новини розділу

наверх