В ЄС шоковані рішенням київського суду

В ЄС шоковані рішенням київського суду

В ЄС шоковані рішенням київського суду

08.03.2013 749

Західні політики та дипломати, як пишуть впливові європейські газети, обурені рішенням київського суду щодо позбавлення депутатського мандату Сергія Власенка – громадського захисника Юлії Тимошенко.

Лондонська Financial Times вказує на те, що в ЄС шоковані та обурені цим рішенням суду. У ЄС ставлять під сумнів законність рішення суду і вбачають у цьому крок до погіршення відносин між Брюсселем та Києвом. Газета цитує при цьому Штефана Фюле, комісара ЄС з політики розширення, який вважає, що "позбавлення мандата Сергія Власенка, парламентарія від опозиції - не європейський шлях".

"Хіба це наближає Україну до ЄС?" - Запитує Фюле. Видання із Британії цитує українського експерта Володимира Фесенка, який вважає, що спроба Януковича грати у жорсткі ігри з Європою та Росією не дадуть бажаних результатів.

Тут також наведено слова неназваного дипломата ЄС, який вважає, що керівництво у Києві лише ускладнює такими кроками, як із Власенком, процес співпраці України з Європейським Союзом у час, коли у Брюсселі сподіваються на розвиток української демократії. 

Інші новини розділу

наверх