«Укрзалізниця» відкрила сторінку на Facebook

«Укрзалізниця» відкрила сторінку на Facebook

«Укрзалізниця» відкрила сторінку на Facebook

21.02.2012 783

Державна залізнична компанія України «Укрзалізниця» відкрила свою сторінку на Facebook та попросила пасажирів коментувати якість послуг та рівень комфорту після подорожі залізницею.

Коментарі про послуги можуть бути залишені на офіційному сайті компанії в розділі «Зворотній зв'язок». Водночас адміністрація попросила пасажирів максимально докладно коментувати як позитивні, так і негативні аспекти подорожі.

«Якщо ви хочете поділитися своїми враженнями про поїздку або якщо у вас є зауваження щодо якості послуг, то не забудьте вказати номер поїзда, вагон і дату поїздки. Якщо у вас є що сказати про послуги на залізничній станції, необхідно вказати назву залізничної станції та дату її відвідування. Бажано зробити фото, а краще аудіо запис. Без цих даних неможливо буде провести розслідування претензій та відповідей на запитання авторів», - повідомила прес-служба адміністрації компанії.

«Укрзалізниця» також розраховує почути пропозиції щодо покращення роботи та якості обслуговування пасажирів.

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018365 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018316 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018333 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018273 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018283 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017314 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017343 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017351 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017458 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016504 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх