Український націоналізм російською

Український націоналізм російською

Український націоналізм російською

20.04.2013 692

Думка про те, що українські націоналісти ненавидять російську мову, наразі не витримує критики. «Рускомовні українські націоналісти» - новий громадський рух під такою назвою найближчим часом можуть офіційно зареєструватись в Україні.

Загальна основа РУН потенційно величезна, оскільки до появи руху причетний Інтернет. Саме групи в соціальних мережах стали об'єднуючим фактором для тих українських патріотів, які говорять недержавною мовою.

На чолі РУН став колишній київський бізнесмен Сергій Замілюхін. За його словами, питання про створення подібного об'єднання російськомовних українців, які виступають за державний суверенітет, було відкрито понад п'ять років тому. Замілюхін посилається на дані статистики, згідно з якими лише трохи менше половини українців розмовляють російською мовою, і три чверті цього сегменту вважають себе патріотами нинішньої України. Незважаючи на це таких «неправильних» націоналістів серйозно країни не сприймають.

Ця ситуація і стала поштовхом до того, що рік тому в соцмережах з'явилася група активістів, яка стала стрімко збільшуватися. Згодом у великих містах східної та південної частини України утворилися місцеві центри російськомовних укронаціоналістів, осередки нового руху.

Як каже лідер об'єднання, основні цілі РУН просвітницькі: дохідливо донести справжню історію України до російськомовних громадян, ближче познайомити з культурною спадщиною та народними традиціями, пояснити їм виняткову важливість вивчення української мови. 

Будь-яке політичне підґрунтя діяльності громадської організації Сергій Замілюхін категорично заперечує. 

Інші новини розділу

 • Модно і дешево 19.03.2018365 Модно і дешево
  Поняття слова «мода» вже існує багато років. В сучасний час мода - це певний стиль людини в різних її проявах.
 • Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу? 19.03.2018316 Як змусити себе зробити рутинну і неприємну роботу?
  Кожен стикається з тим, що необхідно робити рутинну і нецікаву роботу, незалежно від бажання. Яким же чином зробити так, щоб неприємна робота стала корисною, якщо вона не приносить задоволення?
 • Усе повертається 19.03.2018333 Усе повертається
  Моді властиво повертатися, здійснюючи виток в декілька десятилітть, вона знову приходить до нас, але трохи на іншому рівні.
 • Хто в домі головний або у нас щеня 23.01.2018273 Хто в домі головний або у нас щеня

  У нас в будинку завелося щеня і закінчилося наше щасливе безтурботне спокійне життя. Таке враження, що прийшли гості з усіма своїми малолітніми дітьми. Яка енергетика.

 • Успіх у кожного свій 11.01.2018283 Успіх у кожного свій

  У сьогоднішньому матеріальному світі успіх дуже часто означає наявність різних речей. Тобто для нас дуже часто успіх визначається бажанням володіти великою кількістю різних речей.

 • Весняний макіяж 20.09.2017314 Весняний макіяж
  Для того щоб зробити весняний макіяж прочитайте кілька корисних порад. Для брюнеток цієї весни підійдуть краще мерехтливі тони тіней і яскравий блиск для губ.
 • Як прибрати надлишки машинного масла 20.09.2017343 Як прибрати надлишки машинного масла
  Потрібно прибрати з поверхні швейної машинки надлишки машинного масла, які можуть при роботі забруднити тканину.
 • Ямайка на кремових пляжах 11.09.2017351 Ямайка на кремових пляжах
  Для багатьох Ямайка - серце Карибського моря. Батьківщина музики реггі, руху Растафари і розкішних курортів, Ямайка символізує неймовірно чудовий і екзотичний відпочинок в субтропіках.
 • У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків 22.01.2017458 У львівських трамваях з'явилася система електронних квитків

  У трамваї №8 міста Львова з середини січня поточного року була введена інноваційна система оплати проїзду.

 • У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами 02.10.2016504 У Києві незрячі дівчата здійснять стрибки з парашутами
  У столиці України сьогодні пройде незвичайний захід, головними учасниками якого стануть кілька незрячих дівчат. Основна мета акції - підтримка осіб з особливими потребами.
наверх